Kindle Fire Coupon Kindle Fire Coupon 2012 Kindle DX Coupon 2012 Kindle Fire 2 Coupon Amazon Coupon Codes 2012 Kindle DX Coupon PlayStation Vita Coupon kindle touch coupon amazon coupon code kindle touch discount coupon kindle touch coupon 2012 logitech g27 coupon 2012 amazon discount codes
Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

جزئیات عجیب کتک خوردن آقای بازیگر از زنش (عکس)


جزئیات عجیب کتک خوردن آقای بازیگر از زنش (عکس)

 

بهگزارش ایران ناز بازیگر مرد معروفکه با جنجال کتک زدن همسرش و طلاق وی بسیار خبر ساز شده بود مدعیست خودش قربانی خشونت بوده و از سوی همسرش کتک میخورده است !! زوج بازیگر سرشناس که مدتیست از یکدیگر طلاق گرفته اند همچنان خبرساز هستند . جانی دپ ادعا می کند که همسر سابقش امبر هرد در چند مورد به او حمله کرده و او را کتک زده است

 

رسانه‌های آمریکایی فاش کردند که جانی دپ از امبر هرد (همسر سابقش) به یک دلیل عجیب شکایت کرده است. جانی دپ مدعی شده که امبر هرد بارها او را کتک زده است!

 

این دو ستاره سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند و دلیلش هم آزار جسمی هرد توسط جانی دپ عنوان شده بود ولی حالا مشخص شده که دپ هم چنین شکایتی از هرد دارد.

 

 

جانی دپ گفته یکی از موارد کتک کاری در ۲۱ آوریل ۲۰۱۶ در شب تولد امبر هرد اتفاق افتاده که گویا امبر هرد مست بوده و به شوهرش که دیر کرده بود، توهین کرده و دو بار با مشت به صورت او زده است.

 

روایت هرد در مورد این حادثه فرق می‌کند. او می‌گوید: در آن روز جانی دپ مست بود و پس از رفتن مهمانان موهای من را گرفت و بر سرم داد کشید و من را تهدید کرد.

 

جزئیات عجیب کتک خوردن آقای بازیگر از زنش (عکس)

 

در سال ۲۰۱۶ مدارک و تصاویری که امبر هرد برای رسیدگی به دادگاه ارائه داد حاکی از آن بود که هرد در طول مدت ۱۵ ماه بعد از ازدواج‌شان بارها مورد آزار جسمی قرار گرفته است. امبر هرد چندی پیش به وعده‌اش عمل کرد و حق طلاقش را به خیریه اهداء کرد.

 

جزئیات عجیب کتک خوردن آقای بازیگر از زنش (عکس)

 Source link

No comments yet.

Leave a Comment