Kindle Fire Coupon Kindle Fire Coupon 2012 Kindle DX Coupon 2012 Kindle Fire 2 Coupon Amazon Coupon Codes 2012 Kindle DX Coupon PlayStation Vita Coupon kindle touch coupon amazon coupon code kindle touch discount coupon kindle touch coupon 2012 logitech g27 coupon 2012 amazon discount codes
Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

خارج کردن بادمجان ۳۵ سانتی از شکم دختر زیبا (عکس)


خارج کردن بادمجان ۳۵ سانتی از شکم دختر زیبا (عکس)

 

علت عجیبی که برای دل درد های دختر بچه ۱۲ ساله کشف شد پزشکان را حیرت زده کرد ! به گزارش ایران ناز دختر بچه ۱۲ ساله ای که نزدیک به دو سال از ناحیه داخل شکم درد داشت، بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه اتفاقی بسیار شد.

 

به گزارش ایران ناز روز گذشته پزشکان بصورت باورنکردنی و در طی عملیاتی بسیار سخت موفق به خارج کردن یک بادمجان بزرگ از درون شکم دختر ۱۲ ساله شدند.دختر ۱۲ ساله ای که نامی از وی برده نشده است،بادمجانی ۳۵ سانتی متری و با وزن ۳٫۶۵ کیلوگرمی از داخل شکم وی خارج شد. این یک عمل جراحی تکان دهنده ای در علم پزشکی بوده است و باعث شوکه شدن پزشکان بیمارستان واقع در جنوب غربی قزاقستان شد.

 

 

طبق آخرین آمار ، دختر بچه ۱۲ ساله همراه با درد شدیدی در ناحیه شکم در بیمارستان بستری شد و گویی این بادمجان به مدت ۲ سال در شکم دختر ۱۲ ساله بوده چرا که پدر و مادرش ادعا کردند که این درد به تازگی در شکم دختر بچه ایجاد نشده است و به مدت ۲ سال است که با او همراه می باشد.

 

نهایتا،پدر و مادر دختر ۱۲ ساله پس از مشاهده علائمی مانند حالت تهوع و لاغری شدید در دختر بچه شان،او را به بیمارستان منتقل کردند و پس از کمی معاینات و آزمایشات این علائم ، پزشکان متوجه شی ای عجیب در داخل شکم او شدند.

 

پزشکان پس از متوجه شدن این شی عجیب در داخل شکم دختر بچه،فورا تصمیم به خارج کردن آن گرفتند و نهایتا موفق به خارج کردن آن شدند.

 

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه این بادمجان چگونه وارد شکم دختر بچه ۱۲ ساله شده است،از رسانه ها و بیمارستان منتشر نشده است و پزشکان نیز روند بهبودی را در دختر ۱۲ ساله تایید کردند.

 

خارج کردن بادمجان 35 سانتی از شکم دختر زیبا (عکس)

 Source link

No comments yet.

Leave a Comment